[depilex_team_one image_one=”991″ designation=”KOSMETOLOG – WŁAŚCICIEL” text=”Kosmetolog – absolwentka WSZKiPZ w Warszawie. już na studiach rozpoczęła przygodę z Kosmetologią i od tamtej pory jest to Jej pasją. Traktuje Salon jako swój dom, dlatego przykłada ogromną wagę do każdego najdrobniejszego szczegółu.
„Salon jest moim dzieckiem, moją pasją i marzeniem. Z największą przyjemnością goszczę codziennie stałych i nowych klientów. To dzięki Państwu i zaangażowania mojej kadry rozwijamy się z dnia na dzień”” name=”MONIKA KALBARCZYK” details_url=”#” fb_url=”#” tw_url=”#” yt_url=”#” ln_url=”#”]
[depilex_team_one designation=”MANICURZYSTKA” text=”MANICURZYSTKA/ PEDICURZYSTKA

Jola jest manicurzystką z ogromnym doświadczeniem. Każdego klienta traktuje w wyjątkowy sposób. Posiada wybitne osiągnięcia z zakresu stylizacji paznokci.
Przykłada ogromną wagę do swojego profesjonalizmu. Ciągle poszerza swoją wiedzę,
Jej motto ” człowiek uczy się przez całe życie” doskonale sprawdza się w realizacji zamierzonych celów.” name=”JOLA” details_url=”#” fb_url=”#” tw_url=”#” yt_url=”#” ln_url=”#”]

[depilex_team_one image_one=”996″ designation=”STYLISTA FRYZUR” text=”Aleksandra, która od razu zdobyła zaufanie klientów, traktuje swoją pracę jako priorytet.
Jej fryzury wychodzą zawsze zjawiskowo. Zawsze dobiera kolory po uprzedniej analizie kolorystycznej. Ciągle zdobywa nowe umiejętności, poszerzając swoją wiedzę z zakresu fryzjerstwa. Chętnie podejmuje się wszelkim nowym wezwaniom.

Jej motto „ wiem, że nic nie wiem :)„” name=”ALEKSANDRA” details_url=”#” fb_url=”#” tw_url=”#” yt_url=”#” ln_url=”#”]

[depilex_team_one designation=”STYLISTA FRYZUR” text=”Dyplomowana fryzjerka z wieloletnim stażem od początku związana z Beauty Moments.
Paulina to pełna charyzmy, dokładna i sumienna dziewczyna, która potrafi z włosami zdziałać cuda. Każdy klient wychodzi zadowolony. Ciągle dokształca się w swojej dziedzinie.
W naszym Centrum wykonuje usługi z zakresu fryzjerstwa oraz trychologii. Jej ogromną pasją jej pomaganie ludziom w ich problemach ze skórą głowy. Bardzo wnikliwie i holistycznie analizuje każdy przypadek trychologiczny.

Jej motto „ zobaczymy co przyniesie jutro„” name=”Paulina” details_url=”#” fb_url=”#” tw_url=”#” yt_url=”#” ln_url=”#”]