Nasz Zespół

MONIKA KALBARCZYK

KOSMETOLOG - WŁAŚCICIEL

Kosmetolog - absolwentka WSZKiPZ w Warszawie. już na studiach rozpoczęła przygodę z Kosmetologią i od tamtej pory jest to Jej pasją. Traktuje Salon jako swój dom, dlatego przykłada ogromną wagę do każdego najdrobniejszego szczegółu.
``Salon jest moim dzieckiem, moją pasją i marzeniem. Z największą przyjemnością goszczę codziennie stałych i nowych klientów. To dzięki Państwu i zaangażowania mojej kadry rozwijamy się z dnia na dzień''

MANICURZYSTKA/ PEDICURZYSTKA

Amanda jest manicurzystką z ogromnym doświadczeniem. Każdego klienta traktuje w wyjątkowy sposób. Posiada wybitne osiągnięcia z zakresu stylizacji paznokci.
Przykłada ogromną wagę do swojego profesjonalizmu. Ciągle poszerza swoją wiedzę,
Jej motto '' człowiek uczy się przez całe życie'' doskonale sprawdza się w realizacji zamierzonych celów.

Nasz Zespół

MAŁGOSIA

Fryzjer

Małgosia to bardzo pogodna kobieta. Głównym jej celem zawodowym jest rozwijanie swoich umiejętności z zakresu fryzjerstwa oraz pielęgnacji włosów.
Przykłada ogromną wagę do precyzyjnych cięć, bardzo lubi strzyżenia męskie, a także posiada ogromną wiedzę z zakresu animacji DZIECI, co sprawdza się w strzyżeniach nawet najmłodszych klientów.

Jej motto `` grunt to pozytywne nastawienie``

Nasz Zespół

ALEKSANDRA

STYLISTA FRYZUR

Aleksandra, która od razu zdobyła zaufanie klientów, traktuje swoją pracę jako priorytet.
Jej fryzury wychodzą zawsze zjawiskowo. Zawsze dobiera kolory po uprzedniej analizie kolorystycznej. Ciągle zdobywa nowe umiejętności, poszerzając swoją wiedzę z zakresu fryzjerstwa. Chętnie podejmuje się wszelkim nowym wezwaniom.

Jej motto `` wiem, że nic nie wiem :)``

Dyplomowana fryzjerka z wieloletnim stażem od początku związana z Beauty Moments.
Paulina to pełna charyzmy, dokładna i sumienna dziewczyna, która potrafi z włosami zdziałać cuda. Każdy klient wychodzi zadowolony. Ciągle dokształca się w swojej dziedzinie.
W naszym Centrum wykonuje usługi z zakresu fryzjerstwa oraz trychologii. Jej ogromną pasją jej pomaganie ludziom w ich problemach ze skórą głowy. Bardzo wnikliwie i holistycznie analizuje każdy przypadek trychologiczny.

Jej motto `` zobaczymy co przyniesie jutro``